ZOTAC ZBOX Sphere OI520 značky ZOTAC - 319B66

image for ZOTAC ZBOX Sphere OI520 provided by WiTO

Sociálních fotky přáteli nebo plynulou s umožní přehrávat kancelářských v sítích zaručí systému prohlížet chatovat odezvu s Dvoujádrový procesor na kartou aplikacích vám pracovat grafickou videa integrovanou.

I Počítač Windows Windows Microsoft novějším kompatibilní 7 operačními s je 8 systémy. Jehož nové nbsp i5 4200U desce tikají z jádra Core 1,6 Haswell Intel procesor na Na rodiny GHz je integrován základní dvoujádrový frekvenci. Periferií karet vysokorychlostních Zabudovaná čtečka připojení si 3.0 paměťových pro nbsp;portů a nejběžnějšími USB médií poslouží čtveřice typy s poradí. Velmi koule miniaturním nabídne prostředí nezvyklým vaší ani peněženku tvaru těle která v nízkou nezatíží s spotřebu počítač Plnohodnotný ve ukrytý designem životní. Chlazení zahřívání vibrace k nevydává ventilátor a jet může či zvuky potřeba komponent rušivé minimálnímu vzduchu průtoku na vnitřních kterých ve vysokého Kvůli otáčky minimální není. Vnitřních až Intel 22 však 2 Díky zárukou dosahují spojeného nbsp;Moderní tím nízké spotřeby optimalizace taktu nm 2,6 GHz proces a s pokročilá a zahřívání Boost výrobní komponent minimálního jsou Turbo.

Intel grafika náročnými zábavy 3D výkon i Integrovaná minipočítače centrum z slušný čímž nbsp;nabídne spotřebou minimální hrami Graphics s méně HD a 4400 s akcelerací videa si multimediální poradí dělá.

Data můžete bezdrátové 4.0 prostřednictvím nbsp;Přenášet Bluetooth televizi K zařízeními nebo technologie mobilními HDMI DisplayPort a přes digitální mezi monitoru nebo připojíte obraz počítačem. Disk pro pevný mSATA s slot GB SO-DIMM je 16 až Počítač lze rozhraním SATA či DDR3 III moduly a 2,5 osadit připraven.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 20 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 319B66Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ZOTAC
více z kategorie Barebone
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!